| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Color | Clear |
| Width | 500-2200mm |
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Color | Clear |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Length | 500-1000m |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Water Solubility | ≤10min |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Temperature Resistance | 170℃-180℃ |
| Color | Clear |
| Thickness | 30μm-40μm |
|---|---|
| Paper tube | 3 Inches |
| Color | Clear |
| Length | 500-1000m |
| Surface Smoothness | Good |
| सामग्री | PVA |
|---|---|
| मोटाई | 20microns |
| चौड़ाई | 18-25mm |
| लंबाई | 1000-1500m |
| आवेदन | कृषि |
| Environmentally Friendly | Yes |
|---|---|
| Width | 500-2200mm |
| Thickness | 30μm-40μm |
| Water Solubility | ≤10min |
| Surface Smoothness | Good |
| सामग्री | PVA |
|---|---|
| मोटाई | 20microns |
| चौड़ाई | 18-25mm |
| लंबाई | 1000-1500m |
| आवेदन | कृषि |
| Material | polyvinyl alcohol (PVA) |
|---|---|
| Color | natural, red, blue, yellow |
| Size | 660mm*840mm, 710mm*990mm, 914mm*990mm |
| Packaging | 25pcs/bag, 200pcs/carton |
| Feature | water soluble, biodegradable |
| मोटाई | 25μM-50μM |
|---|---|
| सामग्री | पॉलीविनायल अल्कोहल |
| तापमान प्रतिरोध | 170℃-180℃ |
| पानी में घुलनशीलता | ≤10 मिनट |
| रंग | थोड़ा पीला |
| मोटाई | 25-45माइक्रोन |
|---|---|
| पैकेज | कार्टन, फूस |
| चौड़ाई | 1000-2000 मिमी |
| लम्बाई | 500-1500 मी / रोल |
| सामग्री | पीवीओएच (पॉलीविनाइल अल्कोहल) |